"; ?>

Imię: Michał
Nick: Zbirkos
Data urodzenia: 16.XII.1981
Miejsce zamieszkania: Gliwice

Obecnie studiuje na IV roku na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Moim głównym hobby jest internet oraz webdesign, interesuje się także sportem - głównie sztuki walki (kiedyś Karate Kyokushin, obecnie Aikido Aikikai), filmem, muzyką, akwarystyką oraz psychologią. Większość swojego wolnego czasu spędzam przed komputerem, jeśli nie zajmuje się webdesignem to czytam grupy dyskusyjne, oglądam ciekawe strony internetowe, gram, słucham muzyki, a w weekendy jeśli pozwala mi na to wolny czas oglądam filmy.

Point81 to moja prywatna strona internetowa prezentująca moje prace związane ze stronami internetowymi i nie tylko. Na pomysł zrobienia strony Point81.com wpadłem jesienią 2001 roku. Stworzyłem kilka layoutów, ale gdy już wszystko miałem ukończone okazało się, że nie mam gdzie umieścić mojej strony. Dzięki pomocy firmy Wizja.Net na przełomie lutego i marca 2002 roku strona Point81.com zaistniała w sieci.

Wykonanie przez siebie prace umieściłem w Portfolio, jeśli natomiast chcesz zobaczyć więcej informacji o mnie zapraszam na swojego nloga. Jeśli masz jakieś pytania, propozycje, komentarze to zapraszam do działu Contact.