22 stycznia 2004 :: 11:26 :: Zbirkos:
Przyjemne z pozytecznym ;)

Kilka dni temu zakonczyłem prace nad pracą przejściową "Przegląd aktualnego stanu wiedzy z zakresu nanotechnologii" realizowaną w postaci witryny internetowej. Serwis NanoStrefa dostępny jest narazie pod adresem www.nano.point81.com. Strony nie dodawałem do portfolio gdyż docelowo strona ma zostać umieszczona na serwerze Katedry Podstaw Konstrukcji Maszyn i dopiero gdy to nastąpi umieszczę serwis NanoStrefa wsród innych swoich prac.

Święta minęły wieć i zrobiona przeze mnie kartka świąteczna znikła ze początkwoej strony, kartkę można zobaczyć narazie pod adresem http://www.point81.com/card.jpg.

W planach na miesiąc luty, z racji zakończonej już prawie sesji (ale ja zdolny jestem ;) prawda?) jest przebudowa strony point81.com, być może pojawi się wersja flash :) Wstępne zarysy strony już są :) więć efektów prosze się spodziewać na przełomie lutego i marca :)

21 grudnia 2003 :: 21:23 :: Zbirkos:
Święta święta...

Ostatnio brak nowych niusów bo cos kompletnie nie miałem czasu na dizajny w przeciągu ostatnich miesięcy. Jedynie co zrobiłem to projekt dla Konwentu Uczelnianego Samorządu Studentów Politechniki Szczecińskiej (uhhhh ależ długa i zawiła nazwa), który można zobaczyć w dziale Portfolio, poza tym w listopadzie i grudniu pracowałem nad skinami do nloga. Wszystkie skiny szablonowne stworzone dla potrzeb serwisu nlog.org są dostępne w dziale portfolio Nlog skin's, wczoraj powstała też e-kartka świąteczna, którą można zobaczyć na pierwszej stronie.

Obecnie jeśli chodzi o dizajn to pracuje nad stroną NanoStrefa -- strona internetowa jest moją praca przejściową na uczelnii. Temat pracy przejściowej wybrałem głównie ze względu, że praca ma być zrobiona w postaci strony internetowej, dizajn już zrobiłem teraz tłumacze i klasyfikuję materiały :) Prace musze ukończyc do końca semestru.

30 września 2003 :: 20:32 :: Zbirkos:
Update na point81.com

Lato i wakacje już się definitywnie skończyły więc pomyślałem, że czas na mały update portfolio. Dziś dołączyłem do działu Portfolio prace nad nowym layoutem dla firmy Lester, które były realizowana na zlecenie agencji euromedia.pl. Dodatkowo dodałem także nowy skin mojego nloga.

W Portfolio powstał też zupełnie nowy dział Nlog Skins w którym zamieściłem wszystkie stworzone przez siebie skiny szablonowe wykorzystywane przez użytkowników serwisu nlog.org.

3 września 2003 :: 16:58 :: Zbirkos:
Czyżby już jesień za oknem?

Wakacje dość szybko mijają, ale mi został jeszcze miesiąc :) W ogóle jakieś dziwne te wakacje, jeden z niewielu pozytywnych akcentów to wyjazd z Anną do Pragi, fotki z wycieczki do Pragi powinny być na stronie do października.

Jeśli chodzi natomiast o projekty, to za niedługo uaktualnie Portfolio o 2 projekty dla firmy Lester wykonane na zlecenie Euromedia.pl, w połowie września powinny się także ukazać projekty stron internetowych dla Stowarzyszenia Studentów Politechniki Szczecińskiej, Klubu Studenckiego Spirala, przewodnika po Norwegii e-Norwegia.

17 lipca 2003 :: 21:58 :: Zbirkos:
Uaktualnienie portfolio.

Do działu PORTFOLIO dorzuciłem projekt skinu do nloga znajomej oraz 2 projekty layoutu dla firmy consultingowej Klaster.

9 lipca 2003 :: 01:31 :: Zbirkos:
Wakacje

Długo nic nie pisałem, ale jakoś tak dziwnie to przez sesje wyszło. Na szczęście sesja zaliczona i mam wakacje aż do października tylko jakoś powoli zaczyna mi brakować uczelni :) Planów wakacyjnych jako takich jeszcze nie mam, jeśli wszystko dobrze pójdzie to może uda się w długi sierpniowy weekend wyjechać na kilka dni do Czech na wycieczkę.
Odnośnie dizajnów to mam trochę pracy: strona dla Samorządu Studenckiego Politechniki Szczecińskiej, 2 serwisy spinacz.net, nowa strona dla gliwickiego koła Unii Wolności, myślę także o redizajnie Point81.com oraz o zmianie skina na swoim nlogu.

Poza tym to szukam pracy na wakacje na terenie Gliwic i okolic, chciałbym dorobić sobie trochę grosza na wakacje. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje to prosze pisać tutaj.

Archiwum wiadomości